Urban Camp #2

Czuła praca z ciałem + krąg

Zapraszamy Was na „URBAN CAMP” czyli nasze autorskie Kręgi Camp ale w mieście. Będzie to druga odsłona naszych warsztatów, które będziemy organizować na miejscu w Warszawie. Planujemy tę odnogę rozwijać o kolejne miasta…Doświadczenie naszego pierwszego warsztatu wyjazdowego pokazało nam, że potrzebujecie przede wszystkim delikatnej bycia w kręgu, pracy z emocjami i pracy z ciałem. Może odrobimy medytacji i ukojenia? Nasza Aga Kozak zawsze sprawdza wasze potrzeby na bieżąco i reaguje na nie.

CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO?

Sekwencja wydarzeń, które mają was otworzyć, rozbudzić i potem ukoić. Będzie więc medytacja w ruchu, praca z ciałem, no i dłuuuuugi krąg, podczas którego będzie się można NAPRAWDĘ wygadać. Wszystko zależne od potrzeb grupy.

KIM JEST NASZA AGA KOZAK?

Kręgini (współzałożycielka Festiwalu Kręgi i Kręgów Live), pani od Dobrego Życia, osiędbania i wellbeingu. Dziennikarka – min. Gazety Wyborczej i Wysokich Obcasów, pisze o życiu: psychologii,, przyjemności, sztuce, jedzeniu; ma na koncie wywiady min. ze Stingiem, Brene Brown czy Anthonym Bourdainem. Współzałożycielka i była dyrektorka programowa Instytutu Dobrego Życia. Współpracowała z fundacjami sztuki, uczyła studentów kierunków artystycznych jak opowiadać o sobie i jak pracować z kreatywnością, prowadziła warsztaty z osiędbania i wellbeing na współstworzonych przez siebie konferencjach “Kobiety wiedzą co robią”. Na liście firm z którymi pracowała ma Orlen, Bank BPH, Agorę, Jeronimo Martins, KBF, Colliers, czy Libero Katowice. Cochka vel coacherka, adeptka psychoterapii przez ciało, szkół oddychania i medytacji, tantryczka.

PLAN

Zaczynamy o 9:45 zbiórką i herbatką. Około 13:00 robimy przerwę i wychodzimy na lunch do któregoś z pobliskich lokali, których listę mamy (dajcie znać czy chcecie wszystkie razem, wtedy zamówimy nam gdzieś stolik!). Lunch trwa 1,5 h. Wracamy i jesteśmy razem do 18:00.

CO WZIĄĆ ZE SOBĄ?

Przynieście wygodne ubrania (na miejscu można się przebrać), poduszki i maty – Nieboskłon zapewnia też maty i super ekologiczne płyny do ich dezynfekcji, ale w dzisiejszej dobie lepiej mieć swoje. Na miejscu są herbatki i woda.

ZAPISY

Mamy ograniczoną liczbę 16 miejsc, o udziale w warsztacie decyduje kolejność zapisów i zaliczka w kwocie 100 zł. (reszta płatności przelewem do 30 września lub gotówką na miejscu)

Cena spotkania: 350 zł

Jeśli ktoś ma jakieś specjalne zamówienia i prośby – piszcie, jesteśmy dla Was.