Kręgi Camp #2: Ultimate Relax

Ultimate Relax

Kręgi Camp Ultimate Relax to nie tyle warsztat co odpoczynek. Postaramy się, żebyście przez cały czas bycia w Wipsowie po prostu leżały, zrzucały, puszczały, oddawały i wytańczały stresy i stresory, jak najwięcej się koiły, odpoczywały, leżały, pachniały i pozwalały robić nad sobą czary. No dobrze, poprawka: chciałybyśmy podczas tego warsztatu nauczyć was technik relaksacyjnych tak, żebyście do domu wróciły umiejąc je powtórzyć, umiejąc wejść w stan relaksacji i mając inną relację ze stresorem – o ile można się z tym waszym przynajmniej zaznajomić poskromić go lub nawet… zaprzyjaźnić.
 

✨ EKIPA PROWADZĄCYCH:

 
🔥 Naszą Agę Kozak znacie, ale przypomnimy: Ekspertka w zakresie wellbeing. Jest dziennikarką, coacherką, trenerką rozwoju osobistego, nauczycielką oddychania, mentorką. Studiowała lowenowską psychoterapię przez ciało, terapię oddechem, pracę z energią i tantrę. Przez lata pracowała jako dziennikarka Gazety Wyborczej, Wysokich Obcasów oraz innych magazynów lifestylowych, kulinarnych i podróżniczych. Była Dyrektorka Programowa współwymyślonego przez nią Instytutu Dobrego Życia. Stworzyła ogólnopolski projekt konferencji “Kobiety wiedzą co robią”. Jest stałą ekspertką min. Dzień Dobry TVN w zakresie wellbeing. Uczy #osiędbania, redukcji stresu, medytacji, mindfulness, przyjemności. Przez wiele lat związana ze światem kultury i sztuk wizualnych. Prowadziła programy kulinarne dla TVP oraz cykle wywiadów dla
Wideo Wyborcza.pl. Jest specjalistką od pogłębionych wywiadów: w swojej karierze rozmawiała min. z Brene Brown, Stingiem, Gisele Bundchen czy z Anthonym Bourdainem. Jednym słowem kobieta – orkiestra.
 
🧘‍♀️ Kasia Klimczewska – długo szukała swojej ścieżki, która niegdyś wiodła nawet przez … AWF i mieszkanie w Azji, kulinarne przygody (prowadziła program o kuchni wietnamskiej!) aż w końcu zaprowadziła ją do jogi i pracy z ciałem. Kasia jest certyfikowaną nauczycielką jogi (CYT 200H), yin jogi (75H YIN&NIDRA) i jogi nidry ze szkoleniami ukończonymi w Indiach – w Kashmir Shaivism School of Yoga u Amita i Liny oraz w Diya Yoga gdzie uczyła się jogi nidry pod okiem nauczycielki i przewodnika Meery – jak sama mówi “dobrego ducha, który stanął na mojej drodze we właściwym momencie”. W poszerzaniu wiedzy o yin jodze oraz jodze nidrze korzystała też z kursu prowadzonego przez doświadczone nauczycielki – Melanie i Jennie z Leela Yoga. Oprócz tego to gotuje (zdrowo i pysznie) i je a efekty tego można podziwiać na jej stronie Soul in the Bowl.
 
😴 Wieczorne usypianie i kojenie dźwiękami poprowadzi dla Was z kolei Jagoda Valkov. Niektóre z Was znają ją jako polską Nigellę – gotuje wspaniale w sexy wydaniu, ale jest też pomysłodawczynią i organizatorką Targów Designu WZORY. Projektantką wnętrz, scenografką oraz fotografką. Aktywistką miejską. Koordynatorką dużych imprez artystycznych i wystawienniczych. Wielokrotną uczestniczką festiwali Land-Artowych. Wraz z Grzegorzem Łapanowskim organizuje Warszawski Festiwal Kulinarny. Ale to co dla nas najważniejsze to to, ze Jagoda przebywa dużo w krainie dźwięku – ze względu na swoją miłość – męża Atanasa Valkov, kompozytora i swój własny talent. Śpiewa białym głosem i masuje dźwiękiem. Nas też pomasuje!
 

✨ MIEJSCE

 
Wipsowo to niesamowite miejsce na Warmii – in the middle of nowhere – w którym tryb RELAX włącza się automatycznie. Sercem Learn & Rest jest stary dom niezwykle ciekawych gospodarzy ale obok jest przepięknie i luksusowo wyremontowana przez konserwatorów zabytków i artystów … obora, w której się mieszka, je i uczy oraz patrzy na przepiękny widok. Z kolei stodoła z wielkim oknem na przyrodę to miejsce naszych relaksacji – na co dzień rezyduje w niej mistrz AIKIDO. Częścią Learn & Rest są też lawendowe – relaksacyjne – pola obok domu Z resztą zobaczcie to miejsce na zdjęciach – zakochacie się! A do tego jak oni karmią! Wszystkie posiłki – dla nas oczywiście wege – oparte są o lokalne wyroby i żywność wytwarzaną w gospodarstwie oraz u okolicznych gospodarzy. Chleb pieką sąsiedzi jajka pochodzą kur z Learn& Rest zwanych sezamkowymi ze względu na siemię lniane i ziarna sezamu dodawane do karmy. To co szalenie ważne to to, że znajduje się tu SPA w kurniku (tak tak, W KURNIKU) gdzie będzie można wykupić sobie dodatkowy relax (hammam!) i masaże, którym towarzyszy wszechobecna tam, zerwana z wipsowego pola lawenda. No i jest ruska bania a kto chce może – o ile będzie pogoda lub morsujecie – po prostu pojechać nad jezioro!
 
✨ OPCJA DLA PRZYJACIÓŁEK: możemy – jeśli jedziecie do nas bandą i chcecie być razem! – wynająć Wam specjalny domek na 4 osoby!
 

✨PROGRAM

 
Piątek:
19:00 – kolacja
20:30 – krąg i relaksacja na dobranoc z Kasią, Agą i Jagodą
Sobota:
7:30 – poranna medytacja i “joga powoli”* w ruchu z Kasią
9:00 – śniadanie
10:00 – wykład o relaksie i ćwiczenia z Agą
13:30 – obiad + czas wolny
16:00 – joga nidra z Kasią
19:00 – kolacja
20:00 – krąg + medytacja z Agą
21:30 – kąpiel w dźwiękach z Jagodą
Niedziela:
7:30 – poranna medytacja i “joga powoli”* z Kasią
9:00 – śniadanie
9:45 – zajęcia z Agą
13:00 – obiad
14:00 – krąg z Agą + robienie razem jesiennych wieńców jako forma zabawy i medytacji z Jagodą
 
*joga powoli – jak śmieje się Kasia, tak powinna się nazywać jej joga: trochę skrętów i otwierania ciała, ale jednak jesień, poranek, kręgosłup i ciało chce wtedy specyficznego ruchu.
 
Cena za pobyt jest uzależniona od wyboru pokoju:
Nocleg w pokoju 2- osobowym (cena za 1 osobę) 1600 zł
Nocleg w pokoju 3- osobowym (cena za 1 osobę) 1450 zł
Nocleg w pokoju 4- osobowym (cena za 1 osobę) 1300 zł
 
✨ Cena zawiera*:
➡️ warsztat z Agą Kozak, Kasią Klimczewską i Jagodą Valkov
➡️ pobyt w pokojach 2-3-4 osobowych
➡️ wyżywienie (śniadanie i kolację)
* dla byłych uczestniczek campu zniżka 15%
** jeśli namówisz swoją koleżankę, ona również ma zniżkę 15%
 
✨Cena nie zawiera:
– dojazdu – każdy dojeżdża samodzielnie ale piszcie w wydarzeniu kto będzie jechał autem to może zbierze się większa ekipa
– wszelkich akcesoriów do warsztatów, aktywności lub relaxu jak maty do jogi, kocyki, termosy, butelki na wodę czy zeszyty.
 
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Anną Indulską:
tel: 503 083 450
email: annaindulska@festiwalkregi.pl
 
✨ Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 600 zł w terminie do 5.10.2020. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT. Zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostała należność płatna do dnia 8.10.2020 r.
 
Zapraszamy was gorąco i nie możemy się już doczekać, aż się znowu zobaczymy na żywo! ❤️